00:30
MS
Corinthians SP
0 : 0
Fluminense RJ
00:00
MS
Forge FC
1 : 0
CD Olimpia
02:00
MS
Alianza (Slv)
2 : 0
Tauro
19:00
Aston Villa
0 : 0
Everton
18:30
Köln
0 : 0
B.Dortmund
16:30
Aue
0 : 0
Stuttgart
16:30
Darmstadt
0 : 0
Dresden
17:00
Ingolstadt
0 : 0
Rostock
18:00
Granada
0 : 0
Sevilla
20:00
Levante
0 : 0
Villarreal
20:00
Albacete Balompie
0 : 0
Girona
19:00
Pisa
0 : 0
Benevento
18:00
Ajaccio
0 : 0
Paris
18:00
Chambly
0 : 0
Chateauroux
18:00
Chamois Niort
0 : 0
Caen
18:00
Clermont Foot
0 : 0
Auxerre
18:00
Le Havre
0 : 0
Grenoble
18:00
Le Mans
0 : 0
Lorient
18:00
Rodez Aveyron
0 : 0
Orleans
18:00
Sochaux
0 : 0
Nancy
18:00
AS Beziers
0 : 0
Pau
18:00
Boulogne
0 : 0
Concarneau
18:00
Choletais
0 : 0
US Creteil
18:00
Gazelec FC Ajaccio
0 : 0
FC Bastia Borgo
18:00
Le Puy
0 : 0
US Avranches
18:00
Lyon-Duchere
0 : 0
Laval
18:00
Quevilly-Rouen
0 : 0
Villefranche
18:00
Red Star FC
0 : 0
Dunkerque
18:00
Toulon
0 : 0
Bourg-en-Bresse
01:30
MS
Sporting Kansas City
1 : 0
Minnesota United Fc
00:00
Orlando City SC
0 : 0
Atlanta
23:00
Pittsburgh Riverhounds
0 : 0
Loudoun United FC
16:15
Bayreuth
0 : 0
TSV 1860 Rosenheim
17:00
Heimstetten
0 : 0
SV Schalding-Heining
16:15
Flensburg
0 : 0
Hamburg (A)
16:15
Heider
0 : 0
SV DROCHTERSEN/ASSEL
17:00
Berlin II
0 : 0
Berlin AK
17:00
Lokomotiv Leipzig
0 : 0
Optik Rathenow
17:30
Cottbus
0 : 0
Auerbach 1906
16:45
TUS Haltern
0 : 0
B. Dortmund (A)
17:00
SC Verl
0 : 0
Bonner
17:30
Rot Weiss Essen
0 : 0
Wattenscheid 09
17:30
Wuppertaler
0 : 0
Cologne II
17:15
Bayern Münih
0 : 0
Frankfurt
00:00
Arsenal De Sarandi
0 : 0
San Lorenzo
22:05
Atletico Rafaela
0 : 0
CA Tigre
17:10
Floridsdorfer AC
0 : 0
FC Liefering
17:10
Horn
0 : 0
Vorwarts Steyr
17:10
Josko Ried
0 : 0
Grazer AK
17:10
Superfund Pasching
0 : 0
Austria Lustenau
17:10
Wacker Innsbruck
0 : 0
Amstetten
17:10
Young Violets FK Austria Wien
0 : 0
SV Lafnitz
17:00
Bad Gleichenberg
0 : 0
Weindorf St. Anna
17:00
Gleisdorf
0 : 0
Deutschlandsberger SC
17:00
SC Weiz
0 : 0
WSC Hertha
17:00
Vocklamarkt
0 : 0
Allerheiligen
17:00
Wels
0 : 0
Sturm Graz (A)
16:30
Traiskirchen FCM
0 : 0
ASV Drassburg
17:00
SC Neusiedl 1919
0 : 0
FC Marchfeld Donauauen
17:00
SK Rapid (A)
0 : 0
Wiener Viktoria
17:00
SV Mattersburg (A)
0 : 0
Wiener Neustadt
17:30
Nordea Admira (A)
0 : 0
FC Mauerwerk
17:30
Wiener Sportklub
0 : 0
ASK-BSC Bruck/Leitha
17:00
SK Bischofshofen
0 : 0
Anif
17:30
Kufstein
0 : 0
Telfs
17:30
Zirl
0 : 0
SVG Reichenau
18:00
Schwaz
0 : 0
FC Kitzbuehel
15:15
Al-Nasr Dubai
0 : 0
Al Ittihad Kalba
17:30
AL Ain
0 : 0
Al Ahli BAE
15:15
AL Wahda
0 : 0
Fujairah FC
18:30
KRC Genk
0 : 0
RSC Anderlecht
15:00
ISLOCH
0 : 0
FC SLUTSK
16:45
Dnyapro Mogilev
0 : 0
Minsk
00:30
MS
Bragantino
1 : 1
Coritiba PR
22:15
Goianiense GO
0 : 0
Brasil De Pelotas RS
15:00
Tsarsko Selo Sofia
0 : 0
Stara Zagora
17:30
Arda Kurdzhali
0 : 0
Cherno More Varna
16:00
FC Banik Ostrava
0 : 0
1 FC Slovacko
16:00
SK Sigma Olomouc
0 : 0
FK Teplice
16:00
FC Hradec Kralove
0 : 0
MFK Chrudim
16:00
FC Vysocina Jihlava
0 : 0
SK Lisen
17:00
FC ZBROJOVKA Brno
0 : 0
Vitkovice
17:00
Hobro IK
0 : 0
Odense Boldklub
08:30
Barito Putera
0 : 0
Persipura Jayapura
11:30
PSS Sleman
0 : 0
PSM Makassar
15:45
Kuressaare
0 : 0
Tartu Tammeka
15:30
HIFK
0 : 0
Tampereen Ilves
15:30
FC Haka Valkeakoski
0 : 0
FC KTP
18:45
Bala Town FC
0 : 0
TNS
18:45
Barry Town United FC
0 : 0
Aberystwyth Town FC
18:45
Caernarfon Town FC
0 : 0
Connah's Quay Nomads FC
18:45
CEFN Druids AFC
0 : 0
Airbus UK
18:45
Penybont
0 : 0
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
19:00
Carmarthen Town AFC
0 : 0
Newtown
13:00
Sioni Bolnisi
0 : 0
Dinamo Batumi
18:00
Breda
0 : 0
Cambuur
18:00
De Graafschap
0 : 0
Volendam
18:00
Den Bosch
0 : 0
EVV Eindhoven
18:00
Dordrecht
0 : 0
Ajax Amsterdam
18:00
Go Ahead Eagles
0 : 0
J. FC Utrecht
18:00
Helmond Sport
0 : 0
Almere City FC
18:00
Oss
0 : 0
J. AZ Alkmaar
18:00
Roda
0 : 0
Nijmegen
18:00
Stormvogels Telstar
0 : 0
Excelsior
13:30
Machine Sazi Tabriz
0 : 0
Esteghlal FC
14:40
Paykan Fc
0 : 0
Padideh Khorasan
15:45
Foolad Khuzestan FC
0 : 0
Sanat Naft Abadan FC
18:45
Bohemians Dublin
0 : 0
Longford Town
18:45
College Dublin
0 : 0
St. Patrick's Athletic
18:45
Derry City
0 : 0
Dundalk
18:45
Galway United
0 : 0
Cork City FC
19:00
Shamrock Rovers
0 : 0
Drogheda
18:05
Greenock Morton FC
0 : 0
Partick Thistle
18:00
Grasshoppers
0 : 0
FC Winterthur
10:00
Kashima Antlers
0 : 0
Gamba Osaka
10:30
Sagan Tosu
0 : 0
Vissel Kobe
10:30
Urawa Red Diamonds
0 : 0
Matsumoto Yamaga
14:20
Al-Arabi Doha
0 : 0
Al-Ahli Doha
16:30
Al-Rayyan
0 : 0
Umm-Salal SC
16:00
Nea Salamina
0 : 0
Pafos FC
01:00
MS
Independiente SF
1 : 2
America Cali
10:30
Gyeongnam FC
0 : 0
Suwon Bluewings
15:00
FK Panevezys
0 : 0
Trakai FK
17:00
Zalgiris Vilnius
0 : 0
Suduva Marij
16:30
Gzira United Fc
0 : 0
Hamrun Spartans FC
16:30
Sirens
0 : 0
Senglea Athletic
18:30
Birkirkara
0 : 0
Floriana FC
18:45
Valetta
0 : 0
St Lucia
00:00
Tiburones Rojos del Veracruz
0 : 0
San Luis
18:30
J. Bialystok
0 : 0
Wisla Krakow
18:00
Vitoria
0 : 0
Moreirense
20:15
Rio Ave
0 : 0
Aves
18:00
SL Benfica B
0 : 0
Oliveirense
15:00
CSM Politehnica Iasi
0 : 0
FC Chindia Targoviste
18:00
Universitatea Craiova 1948 CS
0 : 0
FC Astra Ploieşti
09:00
UFA Youth
0 : 0
Zenit Youth
11:00
FK Tambov Youth
0 : 0
Dinamo Moscow
17:00
FK Senica
0 : 0
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
16:00
Al Hilal
0 : 0
Abha Club
16:10
AL Taawoun
0 : 0
AL Hazem
17:50
AL Ittihad
0 : 0
Al Raed
23:30
Union Espanola
0 : 0
O'higgins
17:30
Beşiktas
0 : 0
Göztepe
17:00
Boluspor
0 : 0
Adana Demir
10:00
Quang Nam
0 : 0
Khanh Hoa
00:00
MS
Minnesota
86 : 70
Dallas
02:30
MS
LA Sparks
98 : 65
Indiana
23:30
Connecticut
0 : 0
Las Vegas Aces
23:30
NY Liberty
0 : 0
Atlanta
00:00
Chicago
0 : 0
Washington
08:00
Almanya
0 : 0
Tunus